Wydawnictwa Wydawnictwa

Koncerty zatrzymane w czasie to najnowsza seria płytowa zainaugurowana pod koniec 2011 roku i, podobnie jak The Real Chopin, prezentująca muzykę Chopina na instrumentach historycznych z kolekcji NIFC. Seria przypominać będzie zarejestrowane na żywo koncerty najlepszych pianistów, dzięki czemu pozwali wrócić do tych niezwykłych muzycznych przeżyć i wrażeń. 

więcej »

news NIFCCD 082-083 Europa Galante/Fabio Biondi/Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej/Soliści - Moniuszko. Halka
więcej »


news NIFCCD 069 Royal Philharmonic Orchestra/ Grzegorz Nowak/ Dmitry Shiskin/ Rosyjska Orkiestra Narodowa/ Mikhail Pletnev
więcej »


news NIFCCD 068 Lortzing. Bach. Gossec. Ries. Chopin - Concerto Köln/ Gianluca Capuano/ Tobias Koch
więcej »


news NIFCCD 067 Karłowicz. Symfonia „Odrodzenie”. Koncert Skrzypcowy - Alena Baeva/Royal Philharmonic Orchestra/Grzegorz Nowak
więcej »


news NIFCCD 066 Liszt. Noskowski - Sinfonia Varsovia/Jacek Kaspszyk/Grzegorz Nowak
więcej »


news NIFCCD 064 Tansman. Rathus - Yaara Tal/Orkiestra Filharmonii Narodowej/Jacek Kaspszyk
więcej »


news NIFCCD 055 Zarębski, Lutosławski, Moniuszko - I,Culture Orchestra
Najnowsza płyta w serii „Koncerty zatrzymane w czasie" to rejestracja koncertu, który odbył się 13 sierpnia 2017 roku w ramach organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina festiwalu „Chopin i jego Europa". więcej »


news NIFCCD 054 Chopin, Bach - Ewa Pobłocka
Jubileuszowy album Ewy Pobłockiej, laureatki 10. Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie, należącej do najwybitniejszych pianistów polskich artystki o światowej renomie. więcej »


news NIFCCD 052 Haydn. Koncerty fortepianowy i wiolonczelowy - Martha Argerich, Mischa Maiski, Amadeus Chamber Orchestra, Agnieszka Duczmal
więcej »


news NIFCCD 053 Szostakowicz - Martha Argerich, Jakub Waszczeniuk, Sinfonia Varsovia
Zapis koncertu z drugiej edycji Festiwalu „Chopin i jego Europa" w wykonaniu Marthy Argerich, Jakuba Waszczeniuka i Orkiestry Sinfonia Varsovia. więcej »


news NIFCCD 051 Paderewski - Dang Thai Son, Philharmonia Orchestra, Vladimir Ashkenazy
Płyta zawiera nagranie Koncertu fortepianowego Ignacego Jana Paderewskiego w interpretacji Dang Thai Sona oraz Philharmonia Orchestra pod dyrekcją Vladimira Ashkenazego. więcej »


news NIFCCD 044 Paderewski, Martucci. Koncerty fortepianowe - Nelson Goerner
Dwa koncerty fortepianowe II połowy XIX wieku w wykonaniu Nelsona Goernera wybitnego pianisty, który od wielu edycji festiwalu „Chopin i jego Europa" pojawia się z programem recitalowym jak i orkiestrowych. więcej »


news NIFCCD 042 Koncerty fortepianowe - Akiko Ebi, Janusz Olejniczak
Płyta w serii „Koncerty zatrzymane w czasie", zawiera oba Koncerty fortepianowe Fryderyka Chopina w wykonaniu Janusza Olejniczaka i Akiko Ebi oraz Orkiestry XVIII wieku Fransa Brüggena. więcej »


news NIFCCD 041 Chopin bez fortepianu [Przedstawienie teatralne]
Wyjątkowy projekt reżysera Michała Zadary, którego istotą jest zastąpienie w obu Koncertach fortepianowych Fryderyka Chopina partii fortepianu - słowem. więcej »


news NIFCCD 040 Maria João Pires, Sinfonia Varsovia, Christopher Warren-Green
Wielka dama światowej pianistyki i jej interpretacja Koncertu fortepianowego f-moll oraz wybranych Nokturnów Fryderyka Chopina. więcej »


news NIFCCD 039 Kurpiński, Beethoven - Orkiestra XVIII wieku
Płyta w serii Koncerty zatrzymane w czasie zawiera Bitwę pod Możajskiem Karola Kurpińskiego (opisaną przez kompozytora jako Wielka symfonia, bitwę wyobrażająca) oraz Eroikę Ludwiga van Beethovena więcej »


news NIFCCD 038 Martha Argerich – Mischa Maisky - Sinfonia Varsovia - Jacek Kaspszyk
Zapis niezapomnianych koncertów z Festiwalu „Chopin i jego Europa" z jubileuszowego roku 2010. Martha Argerich, Mischa Maisky, orkiestra Sinfonia Varsovia pod dyrekcją Jacka Kaspszyka. więcej »


news NIFCCD 031 Alexander Lonquich, Zygmunt Noskowski "Step", Chopin Koncert f-moll op. 21
Step Z. Noskowskiego i Koncert fortepianowy f-moll Chopina w interpretacji znakomitego znawcy historycznego fortepianu Alexandra Lonquicha i Orchestre des Champs-Élysées. więcej »


news NIFCCD 030 Ballada g-moll, Mazurki, Nokturny, Walce - Janusz Olejniczak
Nadzwyczajny recital chopinowski Janusza Olejniczaka zarejestrowany na żywo w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. więcej »


news NIFCDVD 002 Juliusz Zarębski - Kwintet fortepianowy g-moll op. 34
Płyta DVD prezentująca wyjątkowe nagranie Kwintetu fortepianowego g-moll J. Zarębskiego w interpretacji Marty Argerich i doskonałego kwartetu smyczkowego. więcej »


news NIFCDVD 004 Ludvig van Beethoven I Koncert fortepianowy C-dur – Martha Argerich i Orkiestra XVIII Wieku
Sensacyjny występ Marthy Argerich z Orkiestrą XVIII Wieku pod batutą Fransa Brüggena, z którą w 2012 roku podczas Festiwalu „Chopin i jego Europa” wykonała po raz pierwszy na instrumencie historycznym I Koncert fortepianowy Ludwiga van Beethovena. więcej »


news NIFCDVD 005 Ludvig van Beethoven III Koncert fortepianowy c-moll - Maria João Pires i Orkiestra XVIII wieku na historycznych instrumentach
więcej »

Zapraszamy do sklepu