Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

Dane adresowe Dane adresowe

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

ul. Tamka 43
00-355 Warszawa
centrala:
tel.: (+48 22) 44 16 100
fax: (+48 22) 44 16 113

Sekretariat Dyrekcji
Michalina Pawlak

Asystent
tel.: (+48 22) 44 16 117, 44 16 108
nifc@nifc.pl
mpawlak@nifc.pl

dr Artur Szklener
Dyrektor Instytutu
tel.: (+48 22) 44 16 117

dr Wojciech Marchwica
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych i finansowych
tel.: (+48 22) 44 16 111
wmarchwica@nifc.pl

Danuta Rogala
Główny Księgowy
tel.: (+48 22) 44 16 170
drogala@nifc.pl

Monika Strugała
Koordynator Projektów VIP
tel.: (+48 22) 44 16 119
mstrugala@nifc.pl

 

Dział ds. Artystycznych

Stanisław Leszczyński
Kierownik działu, Pełnomocnik Dyrektora ds. artystycznych
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Chopin i jego Europa

tel.: (+48 22) 44 16 140
leszczynski@nifc.pl

Agnieszka Kłopocka
Asystent
tel.: (+48 22) 44 16 145
kom.: (+48) 606 834 748
agnes.klopocka@gmail.com

Wanda Tuka
Menadżer projektów muzycznych
tel.: (+48 22) 44 16 143
kom.: (+48) 606 491 091
wtuka@nifc.pl

Joanna Bokszczanin
Producent Festiwalu i projektów koncertowych
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 662 116 955
jbokszczanin@nifc.pl

Aleksandra Bilica
Produkcja Festiwalu i projektów koncertowych
tel.: (+48 22) 44 16 141
kom.: (+48) 728 832 400
abilica@nifc.pl

Agnieszka Smektała
Fonografia
tel.: (+48 22) 44 16 144
kom.: (+48) 881 086 872
asmektala@nifc.pl

Biuro ds. Organizacji Koncertów, Konkursów i promocji Młodych Talentów

Joanna Bokszczanin
Kierownik Biura
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 662 116 955
jbokszczanin@nifc.pl

Jerzy Michniewicz
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 162
jmichniewicz@nifc.pl 

Anna Martyna
Starszy specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 163
amartyna@nifc.pl

Anna Bednarska
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 734 432 845
abednarska@nifc.pl

Dział ds. Nauki i Wydawnictw

dr Kamila Stępień-Kutera
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 154
kom.: (+48) 734 432 319
kstepien-kutera@nifc.pl

Joanna Dobrzańska
Asystent, Koordynator EOG
tel.: (+48 22) 44 16 154
kom.: (+48) 734 432 319
jdobrzanska@nifc.pl

Marcin Wąsowski
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 150
mwasowski@nifc.pl

Marita Albán Juárez
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 155
malban@nifc.pl

Teresa Nowak
Sekretarz serii Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe
tel.: (+48 22) 44 16 153
tnowak@nifc.pl

Barbara Śnieżek
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 122
bsniezek@nifc.pl

Ewa Bogula
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 153
ebogula@nifc.pl

Dział Edukacji

Anna Andruchowycz
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 257
kom.: (+48) 505 582 386
aandruchowycz@nifc.pl

Katarzyna Marzęcka
Starszy specjalista edukator
tel.: (+48 22) 44 16 258
kom.: (+48) 734 432 846
kmarzecka@nifc.pl

Hanna Napiórkowska
Specjalista edukator
tel.: (+48 22) 44 16 259
kom.:(+48) 734 421 343
hnapiorkowska@nifc.pl

Paweł Siechowicz
Edukator
tel.: (+48 22) 44 16 259
psiechowicz@nifc.pl

Dział Marketingu i PR

Adelina Kumor
Kierownik Działu Marketingu i PR
tel.: (+48 22) 44 16 180
akumor@nifc.pl

Ewa Gradziuk
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 180
egradziuk@nifc.pl

Ewa Chamczyk
Starszy specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 191
kom.: (+48) 664 043 051
echamczyk@nifc.pl

Magdalena Dybowska
Specjalista ds. organizacji widowni
tel.: (+48 22) 44 16 193
kom.: (+48) 698 738 910
mdybowska@nifc.pl

Łukasz Kaczmarowski
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 191
kom.: (+48) 734 432 260
lkaczmarowski@nifc.pl

Jakub Lis
Starszy specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 192
kom.: (+48) 608 364 164
jlis@nifc.pl

Arkadiusz Kosior
Marketing i sprzedaż
tel.: (+48 22) 44 16 156
akosior@nifc.pl

Kinga Majchrzak
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 194
kom.: (+48) 728 832 300
kmajchrzak@nifc.pl

Paulina Pieńkowska
Social media
tel.: (+48 22) 44 16 194
kom.: (+48) 664 043 061
ppienkowska@nifc.pl

Dział Finansowy

tel.: (+48 22) 44 16 173-176

Beata Torz
Zastępca Głównego Księgowego
tel.: (+48 22) 44 16 174
btorz@nifc.pl

Dział Kadr i Płac

Anna Lenik
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 175
alenik@nifc.pl

Iwona Kacpura
Główny Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 171
ikacpura@nifc.pl

Anna Propołow
Starszy Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 172
propolow@nifc.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Magdalena Rokicka
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 131-137
mrokicka@nifc.pl

Norbert Kwiecień
Zastępca Kierownika
tel.: (+48 22) 44 16 127
nkwiecien@nifc.pl

Robert Dżon
Główny specjalista ds. zarządzania nieruchomościami
tel.: (+48 22) 44 16 130
kom.: (+48) 608 380 540
rdzon@nifc.pl

Biblioteka, fonoteka, fototeka

dr Marcin Konik
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 181
mkonik@nifc.pl

Wioletta Borowa-Surowiec
Zbiory specjalne, księgozbiór, informacja naukowa
tel.: (+48 22) 44 16 184
wborowa@nifc.pl

Izabella Butkiewicz
Fototeka, księgozbiór, informacja naukowa, czytelnia
Bibliotekarz systemowy Nukat

tel.: (+48 22) 44 16 185
ibutkiewicz@nifc.pl

Monika Wiciarz
Zbiory audiowizualne, księgozbiór, informacja naukowa
tel.: (+48 22) 44 16 182
mwiciarz@nifc.pl

Muzeum Fryderyka Chopina

Maciej Janicki
Kurator
tel.: (+48 22) 44 16 274
mjanicki@nifc.pl

Pracownicy Muzeum

Kasy biletowe, w tym rezerwacja biletów grupowych wtorek-niedziela 11.00-20.00
tel.: +48 22 44 16 251, 252
bilety.muzeum@nifc.pl

 

DOM URODZENIA FRYDERYKA CHOPINA I PARK W ŻELAZOWEJ WOLI
Oddział Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie

Żelazowa Wola 15
96-503 Sochaczew
tel.: (+48 46) 863 33 00
fax.: (+48 46) 863 40 76
zelazowawola@nifc.pl

Joanna Niewiadomska-Kocik
Kierownik ds. Organizacji i Zarządzania
Domem Urodzenia Fryderyka Chopina
i Parkiem w Żelazowej Woli

tel.: (+48 46) 863 33 00, wew. 110
kom.: (+48) 728 405 690
jniewiadomska-kocik@nifc.pl

Tadeusz Owczuk
Główny specjalista administrator
tel.: (+48 46) 863 33 00, (+48 46) 861 11 98
towczuk@nifc.pl

Piotr Klocek
Specjalista administrator
pklocek@nifc.pl

 

Anna Tarnawska
Główny Specjalista ds. Parku w Żelazowej Woli.

Architekt krajobrazu

kom.: (+48) 664 043 066

atarnawska@nifc.pl

Katarzyna Marzęcka
Starszy specjalista edukator
kom.: (+48) 734 432 846
kmarzecka@nifc.pl

 

CHOPIN STORE

tamka@chopinstore.pl

 

 

 

 


Napisz do nas:

* - Pola wymagane
BIP