AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

back
Transmisje z wydarzeń I Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych

Transmisje z wydarzeń I Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych Transmisje z wydarzeń I Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych

2 września w Warszawie rozpoczął się I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych. Zapraszamy do śledzenia transmisji z wydarzeń konkursowych.  

Jednym z najważniejszych założeń programowych Konkursu jest popularyzacja wykonawstwa na instrumentach z epoki. Szczególnie istotna zatem jest realizacja wysokiej jakości przekazu z Konkursu w mediach publicznych. Wszystkie przesłuchania konkursowe dostępne będą na antenie Programu Drugiego Polskiego Radia.

TVP Kultura wyemitowała na żywo drugi koncert inauguracyjny 3 września o godz. 19, transmitować będzie także przesłuchania finałowe 12 i 13 września o godz. 18 oraz koncert laureatów, który odbędzie się 14 września o godz. 19. W TVP 1 natomiast zaplanowano retransmisje z koncertu inauguracyjnego i z koncertu laureatów.

Ponadto Narodowy Instytut Fryderyka Chopina udostępnia transmisje z całego Konkursu na swoim kanale Youtube i profilu społecznościowym Facebook.  

01 września 2018


Galeria fotografii »
 
mini