AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

back
XIV Festiwal „Chopin i jego Europa” i I Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych – promocja

XIV Festiwal „Chopin i jego Europa” i I Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych – promocja XIV Festiwal „Chopin i jego Europa” i I Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych – promocja

Rusza specjalna promocja biletów na koncerty XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” oraz na przesłuchania konkursowe i koncerty I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych.

Przy zakupie 5 biletów na dowolnie wybrane koncerty Festiwalu „Chopin i jego Europa” otrzymają Państwo płytę CD wydaną przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Oferta ważna jest od 19.06 do końca trwania Festiwalu lub do wyczerpania zapasów.

Przy zakupie 5 biletów na dowolnie wybrane przesłuchania konkursowe i koncerty I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych otrzymają Państwo publikację książkową. Oferta ważna jest od 19.06 do końca trwania Konkursu lub do wyczerpania zapasów.

Bilety można kupić w kasach Muzeum Fryderyka Chopina (ul. Tamka 43, Warszawa) oraz on-line www.bilety.nifc.pl. Oferta możliwa do zrealizowania w kasach Muzeum Fryderyka Chopina (ul. Tamka 43, Warszawa), bezpośrednio po zakupie biletów lub po przedstawieniu dokumentu zakupu biletów.

19 czerwca 2018