AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

back
I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny na instrumentach historycznych – rejestracja uczestników

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny na instrumentach historycznych – rejestracja uczestników I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny na instrumentach historycznych – rejestracja uczestników

Już 1 lutego 2018 roku rusza rejestracja uczestników na I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina na instrumentach historycznych. W Konkursie może wziąć udział każdy pianista na poziomie profesjonalnym, który w dniu rozpoczęcia Konkursu będzie miał ukończone 18 lat, lecz nie przekroczy wieku 35 lat.

Formularz zgłoszeniowy zostanie opublikowany 1 lutego 2018 roku na stronie Konkursu, a zgłoszenie do Konkursu należy nadesłać na adres Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina do 1 maja 2018 roku.

Nazwiska 30 pianistów zakwalifikowanych do I Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina na instrumentach historycznych poznamy najpóźniej 30 czerwca 2018.

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina na instrumentach historycznych odbędzie się w dniach 2-14 września 2018 w Warszawie. Konkurs składa się z dwóch etapów i finału, do którego zostanie dopuszczonych 6 uczestników. Na zwycięzcę czeka nagroda  w wysokości 15 000 €.

Dzięki transmisji online wszystkie przesłuchania Konkursowe będzie można śledzić w Internecie, za pośrednictwem strony Konkursu, aplikacji mobilnej na iOS i Android oraz poprzez kanał Youtube Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina (youtube.com/chopin2015).

Regulamin Konkursu: http://pl.pl.chopin.nifc.pl/institute/iccpi/info/id/4304_rules

20 października 2017