Aktualności Aktualności

news Odszedł Stanisław Skrowaczewski Z wielkim żalem żegnamy Stanisława Skrowaczewskiego, wybitnego dyrygenta, który współpracował z wieloma orkiestrami całego świata. więcej »


news Kiedy urodził się Fryderyk Chopin? Choć odpowiedź wydaje się oczywista - urodziny kompozytora świętujemy 1 marca, a upływające lata liczymy od roku 1810 – to kwestia ta jest o wiele bardziej złożona. więcej »


news Koncerty urodzinowe 1 i 2 marca 2017 Z okazji 207. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza na trzy specjalne koncerty 1 i 2 marca 2017. więcej »


news Konkurs na identyfikację wizualną XVIII Konkursu Chopinowskiego Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza do udziału w konkursie na identyfikację wizualną XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. więcej »


news I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza młodych pianistów do udziału w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych. więcej »


news Prace konserwatorskie w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina Od 24 października 2016 do 27 lutego 2017 w Domu Urodzenia Fryderyka Chopina prowadzone są prace konserwatorsko-restauratorskie na zabytkowych stropach. Zapraszamy Państwa do odwiedzania wystawy stałej od 28 lutego 2017. więcej »