Aktualności Aktualności

news Rozśpiewany park! czyli X Dzień Dziecka w Żelazowej Woli 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka Park w Żelazowej Woli staje się ogrodem sztuk przepełnionym koncertami edukacyjnymi, warsztatami plastycznymi i czytaniami literatury dziecięcej w interpretacji aktorskiej. więcej »


news Moniuszko. Pieśni w transkrypcjach i parafrazach - nowość w serii Muzyka Czasów Chopina Cyprien Katsaris, wybitny francuski pianista i kompozytor cypryjskiego pochodzenia nagrał wyjątkowe interpretacje transkrypcji i fantazji na tematy z pieśni i oper Stanisława Moniuszki opracowane przez różnych kompozytorów, m.in. Krügera, Krogulskiego, Biernackiego czy Wolffa. więcej »


news VII Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów w Radziejowicach Narodowy Instytut Fryderyka Chopina we współpracy z Domem Pracy Twórczej w Radziejowicach organizuje w dniach 15-23 sierpnia 2019 roku VII Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów, który odbędzie się w Pałacu w Radziejowicach. więcej »


news Sprzedaż biletów na 15. Festiwal Chopin i Jego Europa 5 marca 2019 rusza sprzedaż biletów na koncerty 15. Festiwalu Chopin i Jego Europa (14.08–01.09). więcej »


news Sprzedaż biletów na XVIII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Informujemy, iż sprzedaż na XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina (2020 r.) ruszy w dn. 1 października 2019 roku. więcej »