Aktualności Aktualności

news Fortepiany Chopina… Wyjątkowa wystawa instrumentów z kolekcji NIFC Fortepiany historyczne – jakie jest ich brzmienie? Narodowy Instytut Fryderyka Chopina po raz pierwszy zaprezentuje swoją kolekcję instrumentów historycznych oraz ich kopii w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. więcej »


news Sprzedaż biletów na I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych Szanowni Państwo, informujemy, że sprzedaż biletów na I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych rozpocznie się 15 maja 2018. więcej »


news Warsztaty krytyki muzycznej Narodowy Instytut Fryderyka Chopina we współpracy ze stowarzyszeniem Katowice Kultura Natura ogłasza nabór na warsztaty krytyki muzycznej. więcej »


news Konferencja o parku-pomniku w Żelazowej Woli, 7-8 czerwca 2018 Zapraszamy do wzięcia udziału w interdyscyplinarnej Konferencji naukowej poświęconej międzywojennej historii parku-pomnika w Żelazowej Woli. więcej »


news Sprzedaż biletów na XVIII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Informujemy, iż sprzedaż na XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina (2020 r.) ruszy w dn. 1 października 2019 roku. więcej »