Aktualności Aktualności

news Ogólnopolska Konferencja Kultury w Warszawie Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Kultury, która odbędzie się dniach 18 i 19 czerwca 2018 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. więcej »


news „Tyle rzeczy za piórem zostaje". Autografy listów Fryderyka Chopina w Muzeum Chopina. Muzeum Fryderyka Chopina zaprasza na wystawę czasową autografów listów Chopina „Tyle rzeczy za piórem zostaje". więcej »


news Program wydarzeń 3. Tygodnia Dziecka Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zachęca do udziału w 3. Tygodniu Dziecka. więcej »


news Zmiana miejsca koncertu Festiwalu Chopin i jego Europa w dn. 19.08 o godz. 16.00 Szanowni Państwo, informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu Festiwalu "Chopin i jego Europa" w dn. 19.08 o godz. 16.00. Koncert odbędzie się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. więcej »


news Nowy konkurs chopinowski w Szwajcarii Do 15 czerwca młodzi pianiści mogą zgłaszać się na pierwszą edycję Konkursu Pianistycznego dla Młodzieży „Jeune Chopin”. Konkurs odbędzie się w dniach 14-18 października w Martigny w Szwajcarii. więcej »


news Sprzedaż biletów na I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych Szanowni Państwo, informujemy, że sprzedaż biletów na I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych rozpocznie się 15 maja 2018. więcej »


news Konferencja o parku-pomniku w Żelazowej Woli, 7-8 czerwca 2018 Zapraszamy do wzięcia udziału w interdyscyplinarnej Konferencji naukowej poświęconej międzywojennej historii parku-pomnika w Żelazowej Woli. więcej »


news Sprzedaż biletów na XVIII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Informujemy, iż sprzedaż na XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina (2020 r.) ruszy w dn. 1 października 2019 roku. więcej »