Aktualności Aktualności

news Czasowe wstrzymanie sprzedaży biletów na koncert w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” Szanowni Państwo, chwilowo zostaje wstrzymana sprzedaż biletów na koncert 22.08 godz. 20.00 w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej. więcej »


news 30 uczestników I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych Znamy nazwiska 30 pianistów, którzy wezmą udział w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych. Zmagania młodych pianistów odbędą się od 2 do 14 września w Filharmonii Narodowej w Warszawie. więcej »


news Promocja biletów na koncerty XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” oraz 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych Rusza specjalna promocja biletów na koncerty XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” oraz na przesłuchania konkursowe i koncerty 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych. więcej »


news Akredytacje dziennikarskie na 14. Festiwal "Chopin i jego Europa" Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o akredytację dziennikarską na 14. Festiwal "Chopin i jego Europa". więcej »


news Zmiana miejsca koncertów w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” Szanowni Państwo, z przyczyn technicznych, zostają zmienione miejsca trzech koncertów 22 sierpnia, 29 sierpnia oraz 30 sierpnia. więcej »


news Konferencja naukowa poświęcona międzywojennej historii parku-pomnika w Żelazowej Woli Konferencja naukowa o charakterze interdyscyplinarnym poświęcona międzywojennej historii parku-pomnika w Żelazowej Woli, dedykowanego Fryderykowi Chopinowi, zaplanowana jest na 7 i 8 czerwca 2018. Temat ten po raz pierwszy zostanie potraktowany w sposób kompleksowy... więcej »


news Zmiana miejsca koncertu Festiwalu „Chopin i jego Europa” w dn. 19.08 o godz. 16.00 Szanowni Państwo, informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca koncertu Festiwalu „Chopin i jego Europa” w dn. 19.08 o godz. 16.00. Koncert odbędzie się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. więcej »


news Nowy konkurs chopinowski w Szwajcarii Do 15 czerwca młodzi pianiści mogą zgłaszać się na pierwszą edycję Konkursu Pianistycznego dla Młodzieży „Jeune Chopin”. Konkurs odbędzie się w dniach 14-18 października w Martigny w Szwajcarii. więcej »


news Sprzedaż biletów na XVIII Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Informujemy, iż sprzedaż na XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina (2020 r.) ruszy w dn. 1 października 2019 roku. więcej »