Aktualności Aktualności

news Odeszła Sophie Ruhlmann Z wielkim żalem informujemy, że w nocy z 20 na 21 maja br. zmarła Sophie Ruhlmann.Muzykograf, pisała o relacjach Augusta Franchomme’a i Fryderyka Chopina. więcej »


news Warsztaty krytyki muzycznej Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i Fundacja MEAKULTURA ogłaszają nabór na warsztaty krytyki muzycznej, które odbędą się podczas Festiwalu Chopin i jego Europa, w dniach 26-28 sierpnia 2017 roku w Warszawie. więcej »


news Szymon Nehring zwycięzcą 15. Międzynarodowego Mistrzowskiego Konkursu Pianistycznego Artura Rubinsteina Szymon Nehring zdobył pierwszą nagrodę w 15. Międzynarodowym Mistrzowskim Konkursie Pianistycznym Artura Rubinsteina. więcej »


news VIII Dzień Dziecka w Żelazowej Woli 4 czerwca zapraszamy do Żelazowej Woli na rodzinne świętowanie Dnia Dziecka - tym razem pod hasłem "Jakież kwiaty, jakie wianki..." więcej »


news V Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów Narodowy Instytut Fryderyka Chopina we współpracy z Domem Pracy Twórczej w Radziejowicach organizuje w dniach 14-23 sierpnia 2017 roku V Międzynarodowy Kurs Mistrzowski dla Młodych Pianistów. więcej »


news Opera Chopina – Fryderyk w Teatrze Narodowym 21 marca w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie odbył się wernisaż wystawy czasowej zatytułowanej Opera Chopina – Fryderyk w Teatrze Narodowym. więcej »