Aktualności Aktualności

news Ruszyła rejestracja na Ogólnopolską Konferencję Kultury Na stronie www.konferencjakultury.pl ruszyła rejestracja na sympozja tematyczne w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Kultury. więcej »


news 13. Festiwal Chopin i jego Europa rusza już dziś! Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Chopin i jego Europa po raz trzynasty w Warszawie. więcej »


news Konferencja prasowa Festiwalu Chopin i jego Europa za nami 10 sierpnia odbyła się Konferencja prasowa 13. Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Chopin i jego Europa. więcej »


news Martha Argerich nie zagra na Festiwalu Chopin i jego Europa Z przykrością informujemy, iż Martha Argerich z powodu niedyspozycji odwołała swoje koncerty w nadchodzących tygodniach, w tym koncerty w ramach Festiwalu Chopin i jego Europa. więcej »


news Warsztaty krytyki muzycznej Narodowy Instytut Fryderyka Chopina i Fundacja MEAKULTURA ogłaszają nabór na warsztaty krytyki muzycznej, które odbędą się podczas Festiwalu Chopin i jego Europa, w dniach 26-28 sierpnia 2017 roku w Warszawie. więcej »


news Konferencja prasowa Festiwalu Chopin i jego Europa 10 sierpnia 2017 zapraszamy na Konferencję prasową Festiwalu "Chopin i jego Europa". więcej »


news Odeszła Teresa Dalila Turło Z głębokim żalem żegnamy zmarłą 29 lipca 2017 r. Teresę Dalilę Turło, znakomitą badaczkę twórczości Chopina. więcej »


news „Ostateczną rzeczą jest prostota”. Bach – Mozart – Chopin Pokaz specjalny rękopisu Kwartetu fortepianowego g-moll KV 478 Wolfganga Amadeusza Mozarta 1 sierpnia – 15 września 2017 r., Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie więcej »

-