Aktualności Aktualności

news Znamy wyniki Konkursu na Centrum Muzyki w Żelazowej Woli 28 czerwca ogłoszono wyniki Konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Międzynarodowego Centrum Muzyki w Żelazowej Woli. więcej »


news 30 uczestników I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych Znamy nazwiska 30 pianistów, którzy wezmą udział w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych. Zmagania młodych pianistów odbędą się od 2 do 14 września w Filharmonii Narodowej w Warszawie. więcej »


news Ogłoszenie wyników Konkursu na Centrum Muzyki w Żelazowej Woli Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Międzynarodowego Centrum Muzyki w Żelazowej Woli połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej. więcej »


news Akredytacje dziennikarskie na 14. Festiwal "Chopin i jego Europa" Informujemy, że istnieje możliwość składania wniosków o akredytację dziennikarską na 14. Festiwal "Chopin i jego Europa". więcej »


news Zmiana miejsca koncertów w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” Szanowni Państwo, z przyczyn technicznych, zostają zmienione miejsca trzech koncertów 22 sierpnia, 29 sierpnia oraz 30 sierpnia. więcej »


news Promocja biletów na koncerty XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” oraz 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych Rusza specjalna promocja biletów na koncerty XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Chopin i jego Europa” oraz na przesłuchania konkursowe i koncerty 1. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na Instrumentach Historycznych. więcej »


news IX Dzień Dziecka w Żelazowej Woli Serdecznie zapraszamy na IX Dzień Dziecka w Żelazowej Woli. więcej »

-