Aktualności Aktualności

news Odeszła Marie-Paule Rambeau Z wielkim żalem żegnamy Marie-Paule Rambeau, doktora w dziedzinie literatury francuskiej, autorkę wielu artykułów o Chopinie, George Sand i ich otoczeniu artystycznym, drukowanych w pismach literackich i muzycznych. więcej »


news Konkurs na identyfikację wizualną XVIII Konkursu Chopinowskiego Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza do udziału w konkursie na identyfikację wizualną XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. więcej »


news Nieznany dotąd wizerunek Fryderyka Chopina – głos w dyskusji Odkrycie nowego wizerunku Fryderyka Chopina zawsze wzbudza niezwykłe zainteresowanie wśród naukowców i melomanów na całym świecie. więcej »


news I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na Instrumentach Historycznych Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza młodych pianistów do udziału w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych. więcej »


news "Nowakowski - Krogulski " płytą tygodnia Radia Kulturradio! Płyta "Nowakowski - Krogulski" wydana przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina została wyróżniona tytułem „płyty tygodnia” przez niemieckie radio Kulturradio. więcej »


news Koncerty urodzinowe 1 i 2 marca 2017 Z okazji 207. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina zaprasza na trzy specjalne koncerty 1 i 2 marca 2017. więcej »


news Młode Talenty w Muzeum Fryderyka Chopina 19 stycznia 2017 roku, o godz. 18:00 w Sali Koncertowej Muzeum Fryderyka Chopina odbędzie się pierwszy koncert w ramach cyklu „Młode Talenty w Muzeum Fryderyka Chopina”. więcej »


news Płyta Charlesa-Richarda Hamelina wyróżniona przez magazyn Gramophone Płyta Charlesa-Richarda Hamelina z nagraniami z Konkursu Chopinowskiego wydana przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina została wyróżniona w styczniowym rankingu Editor’s choice magazynu Gramophone. więcej »

-