Biuletyn Informacji Publicznej - NIFC Biuletyn Informacji Publicznej - NIFC

Dane adresowe Dane adresowe

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina

ul. Tamka 43
00-355 Warszawa
centrala:
tel.: (+48 22) 44 16 100
fax: (+48 22) 44 16 113

Sekretariat Dyrekcji
Michalina Pawlak

Asystent
tel.: (+48 22) 44 16 117, 44 16 108
nifc@nifc.pl
mpawlak@nifc.pl

dr Artur Szklener
Dyrektor Instytutu
tel.: (+48 22) 44 16 117

Stanisław Leszczyński
Zastępca Dyrektora
tel.: (+48 22) 44 16 140
leszczynski@nifc.pl

Maciej Janicki
Zastępca Dyrektora
Kurator Muzeum Fryderyka Chopina
tel.: (+48 22) 44 16 274
mjanicki@nifc.pl

Danuta Rogala
Główny Księgowy
tel.: (+48 22) 44 16 170

 

Dział ds. Artystycznych

Stanisław Leszczyński
Zastępca Dyrektora
Dyrektor Artystyczny Festiwalu Chopin i jego Europa

tel.: (+48 22) 44 16 140
leszczynski@nifc.pl

Agnieszka Kłopocka
Asystent Zastępcy Dyrektora
tel.: (+48 22) 44 16 145
kom.: (+48) 606 834 748
agnes.klopocka@gmail.com

Wanda Tuka
Główny specjalista (Menadżer projektów muzycznych)
tel.: (+48 22) 44 16 143
kom.: (+48) 606 491 091
wtuka@nifc.pl

Joanna Bokszczanin
Producent Festiwalu i projektów koncertowych
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 662 116 955
jbokszczanin@nifc.pl

Aleksandra Bilica
Producent Festiwalu i projektów koncertowych
tel.: (+48 22) 44 16 141
kom.: (+48) 728 832 400
abilica@nifc.pl

Agnieszka Smektała
Fonografia
tel.: (+48 22) 44 16 144
kom.: (+48) 881 086 872
asmektala@nifc.pl

 

Biuro ds. Organizacji Koncertów, Konkursów i promocji Młodych Talentów

Joanna Bokszczanin
Kierownik Biura
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 662 116 955
jbokszczanin@nifc.pl

Jerzy Michniewicz
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 162
jmichniewicz@nifc.pl 

Anna Bednarska
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 142
kom.: (+48) 734 432 845
abednarska@nifc.pl

 

Dział ds. Nauki i Wydawnictw

dr Kamila Stępień-Kutera
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 154
kstepien-kutera@nifc.pl

Ewa Bogula
Starszy Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 153
ebogula@nifc.pl

Joanna Dobrzańska
Starszy Specjalista (Asystent, Koordynator produkcji filmowych i audiowizualnych)
tel.: (+48 22) 44 16 154
kom.: (+48) 734 432 319
jdobrzanska@nifc.pl

Teresa Nowak
Specjalista (Sekretarz serii Dzieła Chopina. Wydanie Faksymilowe)
tel.: (+48 22) 44 16 183
tnowak@nifc.pl

Justyna Stabryn-Kłos
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 122
jstabryn@nifc.pl

Marcin Wąsowski
Główny specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 150
mwasowski@nifc.pl

Piotr Wojciechowski
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 150
pwojciechowski@nifc.pl

 

 

 

Dział Edukacji

Anna Andruchowycz-Młynarczyk
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 257
kom.: (+48) 505 582 386
aandruchowycz@nifc.pl

Paweł Bień
Edukator
tel.: (+48 22) 44 16 259
kom.: (+48) 664 043 058
pbien@nifc.pl

Marek Łuszczyk
Edukator
tel.: (+48 22) 44 16 259
kom.: (+48) 664 043 058
mluszczyk@nifc.pl
 

Hanna Napiórkowska
Starszy specjalista edukator
tel.: (+48 22) 44 16 259
kom.:(+48) 734 421 343
hnapiorkowska@nifc.pl

Paweł Siechowicz
Starszy specjalista edukator
tel.: (+48 22) 44 16 258
psiechowicz@nifc.pl

 

Dział Promocji i PR

Adelina Kumor 
Kierownik Działu Promocji i PR
tel.: (+48 22) 44 16 180
akumor@nifc.pl

Ewa Gradziuk
p.o. Kierownik Działu Promocji i PR
tel.: (+48 22) 44 16 180
egradziuk@nifc.pl

Ewa Chamczyk
Starszy specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 191
kom.: (+48) 664 043 051
echamczyk@nifc.pl

Magdalena Dybowska
Główny specjalista ds. organizacji widowni
tel.: (+48 22) 44 16 193
kom.: (+48) 698 738 910
mdybowska@nifc.pl

Aleksandra Gruda
Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 192 
agruda@nifc.pl

Kinga Majchrzak
Główny Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 194
kom.: (+48) 728 832 300
kmajchrzak@nifc.pl

Paulina Pieńkowska
Starszy Specjalista (Social media)
tel.: (+48 22) 44 16 194
kom.: (+48) 664 043 061
ppienkowska@nifc.pl

Aleksandra Włodarczyk
Specjalista 
tel.: (+48 22) 44 16 190 
awlodarczyk@nifc.pl

Arkadiusz Kosior
Kierownik ds. marketingu
tel.: (+48 22) 44 16 156
akosior@nifc.pl

 

Dział Finansowy

tel.: (+48 22) 44 16 173     
       (+48 22) 44 16 174
       (+48 22) 44 16 175
       (+48 22) 44 16 179
       (+48 22) 44 16 121

Dorota Dominiak
Główny Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 177
ddominiak@nifc.pl

 

Dział Kadr i Płac

Anna Lenik
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 175
alenik@nifc.pl

Iwona Kacpura
Główny Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 171
ikacpura@nifc.pl

Anna Propołow
Starszy Specjalista
tel.: (+48 22) 44 16 172
propolow@nifc.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Magdalena Rokicka
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 131-137
mrokicka@nifc.pl

Norbert Kwiecień
Zastępca Kierownika
tel.: (+48 22) 44 16 127
nkwiecien@nifc.pl

Joanna Leszczyńska
Zarządca nieruchomości / Administrator Muzeum Fryderyka Chopina
tel.: (+48 22) 44 16 250
jleszczynska@nifc.pl

Inspektor ochrony danych

Roman Wolan
tel.: (+48 22) 44 16 280
iod@nifc.pl

Biblioteka, fonoteka, fototeka

dr Marcin Konik
Kierownik
tel.: (+48 22) 44 16 181
mkonik@nifc.pl

Dominik Kowalski
Specjalista ds. digitalizacji, informacja naukowa
tel.: (+48 22) 44 16 186
dkowalski@nifc.pl

Tamara Podgórska-Biniek
Czasopisma, księgozbiór, informacja naukowa
tel.: (+48 22) 44 16 165
tbiniek@nifc.pl

Monika Wiciarz
Zbiory audiowizualne, księgozbiór, informacja naukowa
tel.: (+48 22) 44 16 182
mwiciarz@nifc.pl

Muzeum Fryderyka Chopina

Maciej Janicki
Zastępca Dyrektora
Kurator Muzeum Fryderyka Chopina

tel.: (+48 22) 44 16 274
mjanicki@nifc.pl

Pracownicy Muzeum

Kasy biletowe, w tym rezerwacja biletów grupowych wtorek-niedziela 11.00-20.00
tel.: +48 22 44 16 251, 252
bilety.muzeum@nifc.pl

 

DOM URODZENIA FRYDERYKA CHOPINA I PARK W ŻELAZOWEJ WOLI
Oddział Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie

Żelazowa Wola 15
96-503 Sochaczew
tel.: (+48 46) 863 33 00
fax.: (+48 46) 863 40 76
zelazowawola@nifc.pl

 

Mariola Wojtkiewicz
Kierownik
tel.: (+48 46) 863 33 00, wew. 112
kom.: (+48) 728 405 690
mwojtkiewicz@nifc.pl

Mariusz Sobotka
Główny specjalista administrator
kom.: (+48) 505 596 131
msobotka@nifc.pl

Mateusz Milczarek
Specjalista administrator
kom.: (+48) 728 405 691
mmilczarek@nifc.pl

Piotr Klocek
Specjalista administrator
pklocek@nifc.pl

Anna Tarnawska
Główny Specjalista, Kierownik ds. Parku w Żelazowej Woli.

Architekt krajobrazu

kom.: (+48) 664 043 066
a
tarnawska@nifc.pl

Katarzyna Marzęcka
Kierownik Zespołu Edukacji
tel.: (+48 46) 863 33 00, wew. 110
kom.: (+48) 734 432 846
kmarzecka@nifc.pl

Katarzyna Gajewska-Wąsowicz (urlop macierzyńśki do 30.10.2018)
Starszy specjalista ds. edukacji
kom.: (+48) 881 948 652
kgajewska@nifc.pl

Kamila Kolebacz
Starszy specjalista ds. edukacji

kom.: (+48) 881 948 652
kkolebacz@nifc.pl

Joanna Zabłocka
Edukator
tel.: (+48) 881 945 731
jzablocka@nifc.pl

Marta Wrona
Specjalista ds. edukacji

kom.: (+48) 501 633 647
mwrona@nifc.pl

Małgorzata Kazur
Specjalista ds. promocji
kom.: (+48) 664 413 511
mkazur@nifc.pl

 

Iwona Rosiak
Specjalista kasjer

Rezerwacja i sprzedaż biletów
tel.: (+48 46) 863 33 00, (+48 46) 861 11 98

Ilona Safulak
Specjalista kasjer

Rezerwacja i sprzedaż biletów
tel.: (+48 46) 863 33 00, (+48 46) 861 11 98

CHOPIN STORE

tamka@chopinstore.pl